دفتر مديريت زندگي

دفتر مديريت زندگي

میانگین رتبه : 0.0 از 0 رای
مدل افست بدون قاب   
دفتر مديريت زندگي
 به این کالا چه امتیازی میدهید ؟

عمرنامه دفتری است حاوی فرم ها و جداولی مخصوص برای نوشتن کلیه اطلاعات مهم هر شخص برای تمام زندگیش و همچنین یک سررسید ساله که می تواند به عنوان کاملترین مرجع جهت ثبت ، برنامه ریزی و مدیریت کلیه امور مهم زندگی مورد استفاده قرار گیرد. اگر می خواهید واقعا در طول زندگی خود هیچ چیز را حتی برای یک بار به فراموشی نسپرید و هیچ موقع به دلیل فراموشی امور قابل اجرایتان دچار خسارت های متعددی نگردید به شما توصیه می کنیم از عمرنامه استفاده کنید.
 
 
 
عمرنامه برای اولین بار در جهان توسط طراح و مبتکر آن که یک ایرانی است طراحی و منتشر شده است و یکی از اهداف اصلی مولف آن متمرکز نمودن کلیه اطلاعات مهم در طول زندگی اشخاص در یک جای مشخص و ایجاد نظم و برنامه ریزی در زندگی انسان هاست. جالب است بدانید به روایت هائی اولین سررسید جهان نیز توسط یک ایرانی طراحی و منتشر شده است. عمرنامه می تواند به عنوان دفتر حساب و کتابتان در طول عمر، دفتر خاطرات ۴۰ ساله، دفتر اسناد و املاک و دارائیها و در نهایت دفتری برای تمام اهداف زندگی اشخاص استفاده شود. در زیر شما به موارد مختلفی در خصوص عمرنگار و دلایل منطقی برای استفاده صد در صدی از عمرنگار دست خواهید یافت.
در صورت داشتن عمر نگار می توانید تمام اطلاعات زندگی خود را که نیاز به استفاده از آنها در زمانهای مختلف زندگی دارید را فقط در یک جا ثبت نموده و در هر لحظه از آن استفاده نمائید. افراد زیادی هستند که مجبور به نگهداری بیش از ۵۰ سررسید در طول عمر خود به دلیل استفاده احتمالی از هر یک از اطلاعات ثبت شده در سال های قبل خود با وجود تمام سختی های لازم به دلیل تحمل وزن و فضای قابل نگهداری می شوند در صورتیکه با این وجود برای یافتن اطلاعات مورد نیاز نیاز به صرف زمان بسیار زیاد خواهند بود. در صورتیکه با عمرنگار فقط یک دفتر با حجمی بسیار کم را باید نگهداری و از آن در مواقع مورد نیاز با سرعت استفاده نمایند.
عمرنگار دفتر یک کتابی صرف نیست بلکه یک فرهنگ است ، فرهنگی برای بهتر زیستن ، علاوه بر فضاهای لازم برای ثبت اطلاعات ذکر شده حاوی مطالبی بسیار مفید برای زندگی هر فردی است.
با توجه به نوع طراحی عمرنگار ، می تواند برای تمام سنین در هر درجه تحصیلی و یا شغلی که باشند و یا حتی اگر افرادی بازنشسته و یا خانه دار و یا بیکار و غیره که باشند مورد استفاده قرار گیرد. عمرنامه می تواند میراث ما برای آیندگان خانواده و کشورمان باشد. بسیار حیف خواهد بود اگر افراد لایق و دانشمند و موفقی در طول زندگی بشر پا به عرصه زندگی گذاشته و بدون ثبت مسائل مهم و آموزنده خود دار فانی را ترک نمایند ، تجارب سخت و آسان ، تلخ و شیرین ما می تواند برای فردائیانمان درس و دانشگاه باشد ، مدرسه باشد. اگر برای خود و فرزندانمان ارزشی خاص قائل باشیم ، شایسته است نسبت به ثبت لحظات و تجربیاتمان اقدام ورزیم.
 
در زیر تصاویر و مطالبی بیشتر در خصوص عمرنگار آورده شده است که باعث آشنائی بیشتر شما با آن خواهد شد.
 
قسمت های نخست که شامل فرم ها و جداولی مخصوص برای ثبت همه اطلاعات مهم زندگی می باشد از ۳ فصل زیر تشکیل شده است :
 •  
  فصل اول
  شامل جداول و صفحاتی برای ثبت کلیه اطلاعات شخصی افراد نظیر : مشخصات دارنده عمرنامه ، مشخصات فرزندان ، محل درج عکس های صاحب عمرنامه و سایر خانواده ، شجره نامه پدری ، شجره نامه مادری ، اطلاعات و مشخصات مناسبات عقد و ازدواج ، محل ثبت سفرهای به یاد ماندنی ، خلاصه تاریخ های تولد ، ازدواج و وفات بستگان ، دوستان و آشنایان ، محل ثبت کارهای پسندیده ، محل ثبت تاریخ های اهداء خون ، آدرس سایت ها ، پست الکترونیک ها ، نام های کاربری ، رمز های عبور و غیره ، مشخصات عضویت در انجمن ها ، گروه های تخصصی و سازمانهای مختلف ، مشخصات طرح ها و ایده های مختلف شما ، اطلاعات و مشخصات حساب های بانکی ، لیست چک ها ، سفته ها و یا اوراق تعهد آور دراز مدت در طول زندگی ، مشخصات دارائی ها – وسایل نقلیه ، املاک و غیره .
   
 •  
  فصل دوم
  شامل جداول و صفحاتی برای ثبت اطلاعات تحصیلی و شغلی نظیر : خاطرات ، اطلاعات و مشخصات قابل یادداشت از دوره های مختلف تحصیلی به تفکیک دوره های مختلف دبستان ، راهنمائی ، دبیرستان ، پیش دانشگاهی ، و چهار دوره مختلف دانشگاهی ، خلاصه سوابق تحصیلی ، محل درج مشخصات شغلی ، سوابق شغلی ، سوابق دوره های آموزشی گذرانده شده ، سوابق دوره های آموزشی ارائه یا تدریس شده ، توانائی های شخصی ، سازمانی یا افتخارات ، نام تالیفات ، آثار ، کتب ، جزوات یا مقالات ارائه شده
   
 •  
  فصل سوم
  شامل مطالبی آموزشی و مشوقاتی برای برقراری نظم در زندگی افراد است ، با مضمون برنامه ریزی در زندگی شامل جداولی تظیر : برنامه روزانه ، برنامه هفتگی ، برنامه ماهیانه ، خلاصه برنامه سالیانه امور قابل اجرا در دوره های مختلف زندگی ، اهداف کوتاه ، میان و بلند مدت ، در این فصل سعی شده است افراد خصوصا جوانان و نوجوانان در عین فرا گرفتن نظم و انضباط در زندگی ، از نظر کار و اشتغال نیز راهنمائی شده و با روش های نوین به کسب درآمد بپردازند
   
 •  
  فصل چهارم
  شامل صفحاتی به صورت ۴۰ سال روز شمار برای ثبت کلیه فعالیت ها ، قرار ها ، جلسات ، برنامه ها ، اسناد دریافتنی و پرداختنی ، خاطرات برای طول دوران زندگی مختلف می باشد که شاید اسم کتاب از همین بخش برآمده است . در این صفحات که هر صفحه آن یک ماه از یک سال بوده و در هر صفحه از شماره ۱ تا ۳۱ روز ماه نوشته شده است ، آدمی می تواند برنامه های خود را در آن صفحات نوشته و همواره با نگاه کردن به هر صفحه ، از هر سال ، ماه و روز ، برنامه های از پیش تعیین شده خود برای ۴۰ سال را به مرز اجرا درآورده و از اینکه چیزی را فراموش نکرده است خرسند گردد
   
 •  
  فصل پنجم
  شامل صفحاتی برای ثبت شماره های تلفن و مشخصات آشنایان و غیره است

قیمت :  60,000 تومان تحویل : 3 روز،  هزینه ارسال رایگان نمی باشد گروه : ، سایر به روز رسانی در سه شنبه 21 شهریور 1396
ارسال نظر
 
 
 

کالاهای مرتبط

تمامی حقوق برای وب سایت دیجی گیفت محفوظ است.