فلش مموری

فلش مموری

میانگین رتبه :  5.0 از 1 رای
مدل فلش مموری خودکار چند کاره 16 گیگ  
فلش مموری
 به این کالا چه امتیازی میدهید ؟

با توجه به استقبال گسترده مشتریان در جهت انتخاب فلش مموری به عنوان ماندگارترین و پرکاربردترین  هدیه  تبلیغاتی، شرکت دیتاکی اقدام به تهیه و توزیع فلش مموری خودکاری با ساختاری متفاوت و جالب با امکان حک لوگو، آرم شرکت و متن مورد نظر بر روی بدنه آن نموده است.
ظرفیت داخلی فلش مموری خودکاری 18 گیگ بوده و دارای سرعت بالا و وزن کم می باشد. ابعاد این فلش مموری به اندازه یک روان نویس معمولی می باشد و بنابراین شما می توانید همیشه آن را به همراه داشته باشید و از آن به عنوان خودکار برای نوشتن نیز استفاده نمایید. علاوه بر ویژگی های ذکر شده بر روی بدنه فلش مموری خودکاری دو دکمه تعبیه شده است که باعث منحصربفرد شدن این قبیل فلش مموری ها شده است. بنابراین با فشار دادن یکی از دکمه ها چراغ سفید رنگ روشن می شود و با فشار مجدد همان دکمه چراغ آبی رنگ مشاهده می گردد و با فشار دکمه دوم لیزر موجود بر روی خودکار فعال می شود که می توانید در کنفرانس ها و سمینارها و موارد دیگر از آن استفاده نمایید. بنابراین شما می توانید با تهیه فلش مموری خودکاری با یک تیر سه نشان بزنید و علاوه بر استفاده به عنوان فلش مموری از قابلیت خودکار، لیزر و چراغ موجود بر روی این فلش مموری نیز سود ببرید.
 

قیمت :  69,300 تومان تحویل : 2 روز،  هزینه ارسال رایگان نمی باشد گروه : ، محصولات الکترونیکی، فلش مموری به روز رسانی در  چهارشنبه 15 اسفند 1397
ارسال نظر
 
 
 

کالاهای مرتبط

فلش مموری

قیمت :  88,000 تومان
میانگین رتبه :  0.0
مدل  Key 1 -با کیف چرمی 16 گیگ فروشنده دیتاکی
تمامی حقوق برای وب سایت دیجی گیفت محفوظ است.